Ви коли-небудь замислювалися про баланс ефективності співробітників та їх задоволеність своєю роботою?

Як показує практика, більшість власників бізнесу зовсім не поєднують ці два поняття і приділяють увагу лише першого. Але співробітник — це не ресурс, основна мета якого виконувати завдання від керівництва. Це потужна складова успіху вашого вашої компанії!

Якщо вас турбує той факт, що турбота може спровокувати ваших співробітників «сісти на голову», значить ви підібрали собі неправильних людей!

Для побудови сильної команди необхідно організувати правильний процес рекрутингу. Близькі вам по духу, відкриті і позитивно налаштовані люди ніколи не будуть псувати клімат у вашій компанії і дадуть результативність. Тільки коли ця задача вирішена, можна думати про баланс.

Рекомендації щодо налагодження правильного процесу рекрутингу та дотримання балансу ефективності-задоволеності вашої команди, ви знайдете в новому подкасті від Кирила Куницького.

Приємного перегляду!

Побудова сильної команди — це частина складного і необхідного в наш час процесу систематизації бізнесу. Як любить говорити Кирило, «води в озері стало менше», але це не причина для зниження доходу та зменшення частки ринку. Отримати практичні інструменти, ефективні моделі і корисні знання про це ви можете на триденному комплексному практикумі.

Реєструйтеся зараз, поки діє спеціальна ціна.