Головний страх співробітників — власник, який, влітаючи в кабінет, натхненно кричить: «У мене геніальна ідея! Терміново в мій кабінет!».

Гірше цього тільки кошмар, коли той же предприниматаль, з серйозним виглядом, заходить в офіс — і оголошує новину: «Вирішив подивитися, що в бізнесі діється. Терміново мені звіти на стіл».

Власники бізнесу — самі спонтанні та імпульсивні співробітники. Вони — «палії» з високим рівнем амбіцій і творчим мисленням. Але у цих позитивних якостей є зворотний ефект — невміння витримувати монотонний процес.

Як результат — власник народжує ідеї, які викликають у команди відчуття нестабільності і непевності. Підлеглі не знають, що буде з компанією завтра.

У новому бізнес-інсайті я розповім, як впоратися з цією проблемою і кому передати планування зборів і звітів, щоб моральний клімат команди не підривався, а, навпаки, зростав.

В якості допомоги В процесі управління підприємством відправляю корисний документ — «Принципи роботи ефективного керівника». Скачивайте — і впроваджуйте: http://bizcon.me/chief

А власників-«паліїв» я запрошую на практикум «Ефективний власник бізнесу». За 1 день ви навчитеся зберігати енергію, знизите свою залученість в бізнес, почнете одержувати більше, працюючи менше і звільніть до 8 годин в тиждень для себе. Приєднуйтесь: http://bizcon.me/esb_blog