За кількістю необхідної підготовки ці процеси дуже схожі. Але, на відміну від підприємців, професійні яхтсмени проходять інтенсивне навчання, практику та великі відстані під наглядом досвідчених моряків.

Більшість підприємців, починаючи свій бізнес, не проходять попереднього навчання і, проводячи аналогію, виявляються на яхті, не вміючи нею керувати, посеред океану з усіма його несподіванками і штормами. Вони постійно стикаються з проблемами і питаннями, вирішувати які їх ніхто не вчив, і живуть у стані постійного гасіння пожеж, намагаючись утримати свій бізнес на плаву.

З цієї причини, лише 3% компаній живуть довше 5 років. Управління бізнесом це процес, що вимагає необхідних навичок і знань у всіх його сферах: фінанси, маркетинг, продажі, управління персоналом. На навчальних програмах «Бізнес-Конструктор» підприємці заповнюють прогалини у своїх знаннях і отримують готові інструменти, які застосовуються в їх бізнесі.

Щоб допомогти вам зрозуміти, в якому стані знаходиться зараз ваша компанія, я розробив документ «Чек-лист систематизації бізнесу». Скачивайте: https://goo.gl/1ytFms