Здрастуйте! у цій статті ми поговоримо про те, як заробити на hand made.

  • скільки можна заробити : від 5 — 6 тисяч рублів на місяць.
  • мінімальні вимоги : вміти щось робити своїми руками.
  • чи варто цим займатися : та .

Загальна інформація про заробіток на товарах ручної роботи

Майже у кожного з нас є своє хобі, яким ми займаємося у вільний час. І у деяких воно пов’язане зі створенням якихось цікавих речей, які хотілося б продавати і на цьому заробляти. Використовувати хобі як заробіток — не така вже й далека мрія, як здається багатьом.

Товари ручної роботи зараз цінуються набагато вище ніж ті, що зроблені машинами. Клієнтам хочеться знати, що в якусь річ творець вклав душу. Плюс-це додаткова можливість зробити унікальну річ, яка буде тільки у вас. Ось чому так популярний hand made.

У цій статті ми будемо розбиратися, хто може заробити на хенд мейді, як можна залучати клієнтів і чи можна отримувати замовлення в інтернеті.

Хто може почати займатися заробітком на hand made

Почати заробляти на hand made може практично будь-яка людина, хобі якого пов’язане зі створенням чогось цікавого. При цьому інтерес може лежати в самих різних сферах: ви пишете картини, ліпите фігурки з глини, пишете класні вітальні тексти і багато чого ще.

На всьому цьому можна дійсно почати заробляти. Для цього вам буде потрібно робити все якісно і знайти клієнтів. І якщо з першим все вирішується досить просто — потрібно багато практики і старанності, то з другим дещо складніше. Але зараз навіть в соціальних мережах можна просувати невеликий бізнес, не кажучи вже про власні сайти.

Якщо ви творча людина і думаєте, як перетворити хобі в заробіток, цей варіант бізнесу точно для вас.

Скільки можна заробити на товарах ручної роботи

Все залежить від товару, трудовитрат і витратних матеріалів. Найпростіший домашній бізнес-миловаріння-приносить на початкових етапах близько 6-8 тисяч рублів на місяць. Більш складний бізнес на зразок портретів або прикрас на замовлення — від 10 — 15 тисяч рублів.

Оплата буде складатися з того, скільки у вас клієнтів і скільки часу ви готові приділяти бізнесу. Є багато історій, коли люди заробляли на тематичних глиняних фігурках від 30 тисяч рублів на місяць, витрачаючи на це 3 — 4 години на день. І це далеко не межа, адже як вже говорилося вище, хенд мейд цінується набагато вище, ніж машинні товари.

Які товари користуються найбільшим попитом

Для аналізу візьмемо найбільший сайт в рунеті для продажу товарів ручної роботи-ярмарок майстрів. найбільшим попитом користуються товари з категорії»прикраси”. Це сережки, брошки, браслети, кільця і т.д. Матеріали різні, від звичайної сталі до золота.

Другим за попитом йдуть товари в категорії»прикраси для дому та інтер’єру”. Це меблі, іграшки для дому, вази, скатертини та багато іншого.

Далі йде одяг ручної роботи. Тут нічого конкретного сказати не можу, тому що там просто величезна кількість варіантів. Від в’язаних шарфів до кофт і курток. потім за популярністю йдуть іграшки, ляльки і картини.

А також дуже добре розпродаються товари перед святами. Прикраси для дому та подарунки ручної роботи можна продати досить швидко, але проблема в тому, що таких свят у нас не дуже багато, тому стабільним дохід не зробиш.

Пропозицій на сайті дійсно багато, але не всі користується попитом. Можна використовувати сайт як додатковий майданчик для продажу або в якості аналізу перспективності тих чи інших товарів, але як єдиний спосіб продажу — не варто.

Де шукати клієнтів

Перший і основний спосіб залучення клієнтів в домашньому бізнесі – сарафанне радіо. Ваші знайомі і друзі будуть розповідати про те, чим ви займаєтеся, до вас підуть перші клієнти, які зроблять те ж саме і ви почнете отримувати нових клієнтів. Це простий спосіб з мінімальним вашою участю. Єдиний недолік-спочатку, поки у вас немає клієнтів, нікому про вас розповідати.

Наступний спосіб-соціальні мережі. Ви можете створити групу з вашими товарами, запросити туди друзів, публікувати роботи і ролики їх створення. Просіть друзів робити репости, запрошувати знайомих і тоді ви легко зможете вийти в топ пошукової видачі невеликого міста. Це найпростіший спосіб, як творча людина може знайти клієнтів і заробити.

Реклама свого товару-теж ефективний спосіб просування, але для домашнього бізнесу не дуже підходить. Ви не зможете витрачати великі гроші на рекламну кампанію. Єдиний спосіб-знайти посередника, який буде займатися цим за відсоток. Так ви втратите 20 — 30% прибутку, але не будете обтяжені пошуком клієнтів. однак, є один мінус: існує реальний шанс отримати занадто великий обсяг клієнтів, з яким ви не впораєтеся.

Ще один спосіб залучення клієнтів — співпраця з магазинами. Це підходить для тих, хто створює невеликі прикраси, фігурки, листівки та інші унікальні і цікаві товари, які круто виглядають на полицях. Домовитися завжди досить просто. Ви приходите, пропонуєте якийсь цікавий товар за відсоток від продажів, і якщо переговори пройдуть успішно, ви отримаєте додаткове джерело продажів. Не бійтеся пропонувати свої ідеї, це вигідна угода для обох сторін.

Деякі магазини мила ручної роботи також надають свої полиці для продажу товару ручної роботи. Ви платите просто за оренду місця.

Ще один дуже дієвий спосіб залучення клієнтів-навчальні відео, майстер-класи та записи вашої роботи. Напевно, ви не раз бачили відео, де в прискореному режимі людина малює портрет, створює фігурку або робить щось «приголомшливе». Такі відео говорять самі за себе. Це дуже ефективний метод реклами, який працює, якщо ви дійсно робите щось дуже добре.

Останній спосіб залучення клієнтів-дошки оголошень. Ви просто публікуєте свою пропозицію, наприклад, на авито, періодично його оновлюєте і відповідаєте на дзвінки клієнтів. Такий спосіб пошуку клієнтів не можна назвати дуже ефективним, але він приносить реальних покупців, якщо товар дійсно того вартий.

Історії людей, які ведуть домашній бізнес

Спочатку розповім вам історію своєї знайомої. Вона робила товари ручної роботи. Спочатку це були простенькі прикраси до нового року, потім це було мило. За місяць перед новим роком вона просто створила робочу сторінку вк і в інстаграме. Попросила всіх знайомих зарепостить записи і все-ніяких додаткових витрат на просування, рекламу і т. Д.

У підсумку перед святами вона заробила близько 10 000 рублів. Спочатку я думав-пощастило, та й прикраси були кумедними. Але коли вона після свят заробляла ті ж 10 000 рублів на милі за 3 — 4 години роботи, я перестав так думати.

Після цього я повірив у слова “бмівців”. Як йде бізнес у хлопців: ідея — розрахунки — продумування ідеї — реалізація — помилка — заново. А у дівчат все відбувається не так. У них це працює: ідея – magic-результат.

Звичайно, це просто жарт. Але в ній теж є своя частка правди. А тепер давайте перейдемо до історій людей, які теж заробляють на товарах ручної роботи:

відгук №1

відгук №2

Як бачите, багато людей задалися питанням, як заробити своєю творчістю і досягли успіху в цьому. Зможете і ви.

Висновок

Домашній бізнес-відмінний варіант для тих, кому набридла своя робота, і хочеться заробляти на чомусь, до чого лежить душа. Використовуйте свої хобі для заробітку і буквально через кілька років ви вже зі здриганням будете згадувати, як працювали на стабільній посаді і тихо ненавиділи свого начальника.