У статті розберемо тарифи банку сфера (бкс банку) для іп і тов в 2020 році. Ми підготували для вас таблицю з тарифними планами, умови відкриття рахунків для підприємців та юр. Осіб, а також ви дізнаєтеся вартість додаткових послуг рко для бізнесу.

Про банк

сфера – це онлайн-банк, який входить до складу банку бкс і надає послуги рко для малого та середнього бізнесу дистанційно. аналітичне агентство markswebb назвало сферу найбільш вигідним банком для бізнесменів, які працюють без співробітників, і для компаній роздрібної торгівлі.

Офіційний сайт сфери

Тарифи на рко в банку сфера для іп і тов


Детальні тарифи сфери

у банку сфера ви зможете безкоштовно:

 • відкрити рублевий рахунок на будь-якому тарифі рко.
 • отримувати вхідні перекази.
 • 6. Відправляти платіжки клієнтами банку.

 • сплачувати податки, внески та інші бюджетні платежі.
 • отримувати готівку з рахунку в межах ліміту.
 • вносити кошти на рахунок через банкомат.
 • випустити електронний підпис.

інші плюси рко в банку сфера:

 • дистанційне обслуговування-кур’єр привезе документи на відкриття рахунку в будь-яке зручне вам місце.
 • при оплаті пакету послуг на 3, 6 або 12 місяців діють знижки від 10 до 30%.
 • підключення онлайн-банку – 0 руб.
 • безкоштовна бізнес-карта.
 • сервіс «моя репутація ” – повідомлення про ризики блокування рахунку.
 • бонуси по партнерській програмі від яндекс.директ, білайн, amocrm, мій склад та ін

Розрахунковий рахунок для іп в банку сфера

Для підписання договору на розрахунково-касове обслуговування буде потрібно тільки паспорт. Ви можете відкрити рахунок для іп на дешевому тарифному плані s. По ньому мінімальна щомісячна плата, але ціна міжбанківського платежу – 90 руб.у банку також є тариф для підприємців з пакетом платіжних доручень – м. У вартість включено 10 платіжок, при перевищенні ліміту комісія складе 25 рублів.

На будь-якому пакеті послуг ви зможете перераховувати гроші на власну дебетову картку без відсотків. Умови щодо переказів фізичним особам:


Відкрити рахунок іп в сфері

Розрахунковий рахунок для тов в банку сфера

Для відкриття рахунку на тов потрібні статут, розпорядчий акт на гендиректора і його паспорт. Для великих компаній в банку є тарифний план l. На ньому всі вхідні та вихідні платежі будуть безкоштовними: внутрішньобанківські, міжбанківські, бюджетні. Ви зможете перераховувати до 100 000 рублів фіз.особам без комісії.

Умови щодо переказів на рахунки фіз. Осіб для юридичних осіб:


Відкрити рахунок тов у сфері

Як відкрити розрахунковий рахунок в банку сфера

 1. перейдіть на сайт банку.
 2. залиште онлайн-заявку.
 3. дочекайтеся дзвінка менеджера.
 4. можна користуватися рахунком.

Далі потрібно зустрітися з менеджером банку, щоб підписати договір, отримати весь пакет документів, бізнес-карту і т.д. Співробітник банку сам приїде в будь-яке зручне вам місце.

Відкрити рахунок у сфері

Послуги банку сфера для юридичних осіб та іп

реєстрація іп і тов

Через банк сфера ви зможете зареєструвати бізнес без відвідування фнс або мфц. Для вас безкоштовно оформлять ецп, щоб відправити документи в податкову дистанційно і без оплати держ. Мита:

 1. вкажіть контактний телефон у формі зворотного зв’язку на сайті сфери. Вам прийде пароль для входу в особистий кабінет.
 2. заповніть анкету і прикріпіть скановані копії паспорта, снілс. При необхідності ви можете скористатися безкоштовною допомогою юриста. Спеціаліст допоможе вибрати систему оподаткування та коди квед.
 3. 6. Домовтеся про зустріч з кур’єром. Представник банку привезе вам на підпис договір для випуску ецп.

 4. для вас підготують заяву, повідомлення про перехід на ссо (при необхідності), статут, рішення про створення юр. Особа. Ви підпишете документи електронним підписом і відправите їх в ифнс через особистий кабінет.
 5. через 3 дні ви отримаєте лист запису егрюл/егріп на e-mail. Як тільки фірма буде зареєстрована, з вами зв’яжеться менеджер сфери, щоб відкрити для вас розрахунковий рахунок.

Відкрити рахунок у сфері

інтернет-банк

Інформація про всі ваші компанії, рахунки та картки відображається в одному профілі. Через особистий кабінет ви зможете відправляти перекази, оплачувати податки, переказувати гроші фіз. Особам, відкривати депозити, подавати заявки на кредити, відстежувати витрати по бізнес-карті, обмінюватися з банком повідомленнями і файлами. У інтернет-банку є браузерна і мобільна версія.

В особистий кабінет вбудований онлайн-сервіс, в якому можна перевірити будь-яку організацію по іпн, наприклад, одержувача платежу. Система шукає відомості у відкритих джерелах і на її основі формує звіт. програма покаже наявність боргів перед податковою або факт участі в держзакупівлях. За допомогою програми ви можете виявити сумнівних контрагентів або фірми-одноденки.

електронний підпис

1. У банку сфера ви можете отримати посилений кваліфікований електронний підпис. Сертифікат першої укеп оформляють і перевипускають безкоштовно, вартість другої і наступної – 999 рублів. Термін дії підпису, оформленої на іп або директора організації – 1 рік.

Відкрити рахунок у сфері

бухгалтерія

У банку є онлайн-сервіс для ведення бухгалтерії тов або іп на ссо. Програма спрощує бухгалтерський, податковий, кадровий облік:

 • автоматично розраховує податки і внески, в т.ч. Із застосуванням різних режимів оподаткування і регіональних пільг.
 • враховує в податковій звітності руху за рахунками, відкритими в інших банках.
 • нагадує про терміни здачі звітів.
 • розраховує зарплату і пдфо.
 • в особистому кабінеті ви можете сформувати декларацію, підписати її ецп і відправити в ифнс.

онлайн-каса

Банк пропонує готове касове рішення під 54-фз. Ви можете вибрати одну з двох онлайн-кас.


Відкрити рахунок у сфері

кредити

Сфера видає бізнес-кредити без застави або поруки. Заявка подається через інтернет-банк. Рішення надходить протягом 3 годин після подачі документів. Можливе дострокове погашення заборгованості без додаткової комісії.

Умови по кредитах

Мін. Сума
0,5 мільйона рублів

Макс. Сума
20 мільйонів рублів

Ставка
Від 16,9%

Термін
До 6 місяців

банківські гарантії

Банк видає гарантії для учасників держзакупівель по 44-фз, 223-фз, 185-фз і 615-пп. Заявку можна подати дистанційно, рішення приймають протягом однієї години. Оформлення відбувається в електронній формі.

Умови по банківських гарантіях

Максимальна сума
40 мільйонів рублів

Термін
До 1200 днів

Комісія
Від 2,5%, хв. 1000 рублів

депозити

У банку сфера ви можете відкрити онлайн-депозит в рублях з виплатою відсотків щомісяця або в кінці терміну. Вклад оформляється без можливості поповнення або дострокового зняття коштів.

Умови за депозитами

Мін. Сума
50 000 рублів

Макс. Сума
500 000 рублів

Ставка
До 7%

Термін
121 день

Відкрити рахунок у сфері