Привіт, друзі!

На вас, як власників бізнесу, постійно діє велика кількість факторів: успіхи і невдачі вашої компанії, складності, питання, пов’язані з розвитком… Кожен такий фактор позначається на моральному стані, і, як наслідок, власник — це та людина в компанії, який максимально схильний до «емоційної синусоїді». Але при цьому, ви завжди повинні пам’ятати, що ваш негативний настрій завжди впливає на команду!

Якщо ви приходите на роботу в поганому настрої, негативно налаштовані і зосереджені на депресивному, то це напевно передасться вашим співробітникам. Загальний рівень енергетики в компанії падає, люди стають пасивними, млявими, витрачають час на обговорення негативних факторів, замість роботи над розвитком і досягненням загальних цілей.
Не допускайте деструктивних думок! Саме такі думки запускають процес зниження продуктивності праці і падіння морального стану вашої команди.

Будьте на піку! Саме про це сьогодні мій новий Бізнес-Інсайт. Дивіться, діліться своїми думками на цю тему в коментарях, будьте успішні!