Чим вигідна скупка в ломбарді і які гарантії?

5-2-2021

Крім максимальної ціни на свій виріб, скупка ювелірних виробів в нашому ломбарді цікава тим, що крім стандартних послуг зі скупки, застави та продажу виробів ми можемо запропонувати такі послуги як обмін Ваших виробів на нове, великий вибір ексклюзивних і брендових виробів.
Ми гарантуємо:

  • Точну і чесну оцінку Ваших прикрас. У нас працюють фахівці високого класу, тому ви можете не сумніватися, що сума, яку ми пропонуємо за ваші вироби – максимально вигідна. Нам нема чого обманювати своїх клієнтів – і тому, звернувшись до нас один раз, при необхідності вони без сумнівів повертаються до нас кожен раз, коли потрібні гроші готівкою.
  • Швидка і мінімум формальностей. Ми надаємо можливість врегулювання фінансових труднощів наших клієнтів в найкоротші терміни на максимально вигідних умовах, при цьому забезпечуючи якісне обслуговування і високий сервіс.
  • Розрахунок на місці. У нас ви отримаєте гроші в день звернення, відразу після оцінки вироби експертами. Вам не доведеться довго чекати або їхати кудись ще.
  • Гарантуємо анонімність угоди. Терміновий викуп в ломбарді – це набагато простіше, ніж простий кредит або позику. І ніхто про це не дізнається.
    Самостійно оцінити вартість ювелірної прикраси практично неможливо, адже для цього потрібно бути професіоналом, який чудово розбирається в ювелірних виробах.