Що таке криптовалюта

7-18-2021

Криптовалюта-це цифрові гроші. Вони відрізняються від звичайних двома основними параметрами.

Віртуальність. Криптовалюта існує тільки в цифровому просторі, зберігається в електронному гаманці.у криптовалюта немає регулюючого органу за типом центробанку. Єдиний вид емісії цифрових грошей – це” видобуток ” (майнінг, mining) користувачами, що запустили додатки. За використання ресурсів (потужності комп’ютерів) їм перераховується який-небудь обсяг віртуальних грошей. Чим потужніший комп’ютер-тим більше “видобуток”. Також хочемо порекомендувати почитати що таке блокчейн на сайті https://uwim.io/ru, також тут багато корисних порад.

Які криптовалюти існують?

Їх тисячі. Так, почалося все з біткойнов, який з’явився в 2009 році. Бум популярності цифрових монет почався через три-чотири роки. А зараз на найбільшій біржі торгується близько 300 видів криптовалют.

Написати свою криптовалюта може будь-яка людина, просунутий в технологіях, навіть школяр. І це не метафора: технічно підковані школярі дійсно створюють свої криптоденьги. Пишуться криптовалюта приблизно за тим же принципом, за яким пишуться програми.

“готову” цифрову монету потрібно вивести на біржу, щоб її могли купувати користувачі. І краще не на одну біржу, а на десятки: як і фермеру вигідніше поставляти молоко в десять магазинів, а не в одну крамницю. І чим більше людина купить вашу криптовалюта-тим вище підніметься її курс.

Де можна купити криптовалюту?

На криптобиржах.

Зараз в рейтингу койнмаркета представлені 163 біржі з денним оборотом від декількох доларів до $630 млн.біржі беруть комісію за покупку, продаж, висновок кріптоденег: від 0,2 до 3% в середньому.

Підводні камені будь-якої біржі-небезпека і незахищеність користувачів.

По-перше, біржа може закритися. Наприклад, раптово припинила роботу біржа втс-е, її денний оборот доходив до 4000 біткойнов.

Так може трапитися з будь біржею. “за злим умислом її творців, або до неї можуть з’явитися питання правоохоронних органів, які також заморозять її роботу, або вона піддасться хакерській атаці. Всі ці події пов’язує загальний підсумок-можливість позбутися своїх криптоактивів”, – пояснює керівник робочих груп із законодавчого регулювання цифрової економіки при держдумі рф микита куликов.

Є тонкощі:” гарячий “і” холодний ” гаманці. “гарячий” гаманець означає, що ваші гроші зберігаються на самій біржі. “холодний” — це особистий кріптокошелек, він зберігається на ноутбуці або в телефоні, але якщо ви втрачаєте гаджет-ваші гроші пропали.